Forum Heath Ledger Strona Główna FAQ Użytkownicy Szukaj Grupy Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj Rejestracja
Heath Ledger
Forum związane tematycznie z australijskim aktorem.
 Talent i jeszcze raz talent :) Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
beata
Szycha
Szycha



Dołączył: 11 Wrz 2005
Posty: 287 Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/2
PostWysłany: Nie 18:26, 11 Wrz 2005 Powrót do góry

Skoro zaczęłam ten temat, wypowiem się jako pierwsza Smile
Co cenię w Australijczyku imieniem Heath Ledger? Przede wszystkim jego aktorski talent. Zobaczyłam go po raz pierwszy pewnego lipcowego dnia 2000 roku w "Patriocie" i już wtedy wpadł mi w oko - jednak nie dzięki urodzie, ale ze względu na niesamowicie ciekawie nakreśloną rolę Gabriela Martina. Myślałam sobie "Kim jest ten chłopak? Jakiś nieznany aktorzyna, a tak wiarygodnie sprzeciwia się Gibsonowi i tworzy z nim świetny duet...". Z czasem dowiedziałam się, kim jest ów Heath Ledger (za cholerę nie wiedziałam, jak się czyta jego nazwisko... do tej pory nie wiem, czy wymawiam je poprawnie Razz) i zainteresowałam się jego karierą. Tak powstała strona [link widoczny dla zalogowanych] Ktoś mógłby pomyśleć, że tworzę ją ze względu na zauroczenie Ledgerem, że jestem zapatrzoną w niego fanką... nic z tych rzeczy. Osobiście nie czuję kompletnie nic, gdy widzę Heatha w filmie czy na zdjęciu, nie jestem w nim zadurzona, daleko mi do "ledgeromanii". Lubię go, uważam za bardzo wartościowego człowieka, zgadzam się z jego poglądami i cenię go jako aktora oraz uważam, że czeka go wielka przyszłość - oto moje zdaniem na temat młodego, 27-letniego chłopaka.
Zobacz profil autora
bestii
Expert
Expert



Dołączył: 13 Lis 2005
Posty: 426 Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/2
Skąd: Łódź, tylko czasem nie wiem, na którym morzu :)
PostWysłany: Wto 22:45, 15 Lis 2005 Powrót do góry

Ja dziś jeszcze nic nie napiszę... nie chce mi się Very Happy
Zobacz profil autora
beata
Szycha
Szycha



Dołączył: 11 Wrz 2005
Posty: 287 Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/2
PostWysłany: Śro 19:30, 16 Lis 2005 Powrót do góry

Już nie jest "dziś"... więc pisz! Laughing
Zobacz profil autora
Kasiula156
Raczkujący



Dołączył: 16 Lis 2005
Posty: 11 Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/2
Skąd: Kraków City
PostWysłany: Śro 19:44, 16 Lis 2005 Powrót do góry

Ja kompletnie świruje jak GO widze!!!!! aaaaaa Smile
Laughing
Zobacz profil autora
bestii
Expert
Expert



Dołączył: 13 Lis 2005
Posty: 426 Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/2
Skąd: Łódź, tylko czasem nie wiem, na którym morzu :)
PostWysłany: Śro 23:52, 16 Lis 2005 Powrót do góry

ĆŚŚŚŚ nie mam weny, może jutro Razz
Zobacz profil autora
beata
Szycha
Szycha



Dołączył: 11 Wrz 2005
Posty: 287 Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/2
PostWysłany: Pią 23:43, 18 Lis 2005 Powrót do góry

Już się kończy "pojutrze"... Wink
Zobacz profil autora
bestii
Expert
Expert



Dołączył: 13 Lis 2005
Posty: 426 Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/2
Skąd: Łódź, tylko czasem nie wiem, na którym morzu :)
PostWysłany: Sob 18:10, 19 Lis 2005 Powrót do góry

No nie mam weny Sad
Zobacz profil autora
dominika
Fan



Dołączył: 16 Lis 2005
Posty: 80 Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/2
Skąd: Lublin
PostWysłany: Sob 18:53, 19 Lis 2005 Powrót do góry

ja cenie w nim przede wszystkim talent aktorski,a także urode Heart Very Happy
Zobacz profil autora
bestii
Expert
Expert



Dołączył: 13 Lis 2005
Posty: 426 Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/2
Skąd: Łódź, tylko czasem nie wiem, na którym morzu :)
PostWysłany: Sob 20:58, 19 Lis 2005 Powrót do góry

No Beatko uważaj, dostałam weny Smile

No ale tak poważnie…
Co sądzę o Panu L.?
Moim zdaniem jest to jeden z najbardziej obiecujących aktorów młodego pokolenia. Dał tego dowód w wielu produkcjach, m.in. „Cena Honoru”, „ Patriota”, czy „Lords of Dogtown”. O „Brokeback Moutain” nawet nie wspomnę, bo już nagroda w Wenecji powiedziała wszystko. Mam nadzieję, że dzięki niej Heath zdobędzie Oskara, a przynajmniej nominację do niego. Owszem zdarzyły się również potknięcia w karierze – mowa tu o „Zakonie”, ale nawet ksiądz Alex ma coś w sobie Razz
To chyba tyle… o urodzie nie będę się rozwodzić, ale. to się rozumie samo przez się Razz

Jeśli chodzi o moje początki ze stroną (o tym też napiszę, a co! Very Happy), to musze przyznać, że pierwszym filmem, jaki widziałam, to oczywiście była to ‘Zakochana…”, potem widziałam „Obłędnego rycerza”. Oglądają tą komedyjkę cały czas się zastanawiałam, kim jest ten blondasek? Skąd ja go znam! Ale później do mnie dotarło, że to przecież jest ten sexy Patrick Verona, tylko ma inny kolor włosów Smile. Po tym filmie trochę wszystko przycichło, do momentu kiedy kumpelka całkiem nieświadomie pożyczyła mi „Monster’s Ball”. Ci, którzy widzieli ten film, kojarzą na pewno scenę samobójstwa Sonny’ego. Dramatyzm tej sceny dosłownie powalił mnie na ziemię (spadłam z krzesła – nie ściemniam Smile). O tego momentu, powiedziałam sobie: „Beśka ty musisz coś zrobić w jego sprawie! A dlaczego nie stronę?!” No i tak powstało najpierw Heath Leder.prv.pl, a potem portal Stopklatka.pl zgłosił się do mnie i prv.pl zmieniło się na Stopklatka.pl… kto by pomyślał, że to będzie już… o kurcze!! 10 listopada minęło 3 lata!
Od tego czasu oglądam wszystko, co z Lederem związane. Nie chwaląc się powiem, że mam każdy film Ledera, jak nie na VHS to na CD i chronię tego jak oka w głowie Smile
Zobacz profil autora
Monia:*
Zainteresowany



Dołączył: 19 Lis 2005
Posty: 37 Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/2
Skąd: Piaseczno
PostWysłany: Sob 21:03, 19 Lis 2005 Powrót do góry

ale ci dobrze:) ja mam 4 filmy z Heathem: "zakochaną...", "obłędnego...", "patriote" i "cene honoru"
Bestii a oglądałaś "Two Hands" ??? ja nie moge tego filmu nigdzie znaleźć, leciał kiedyś w tv ale wtedy jeszcze nie znałam heatha i nawet nie wiedziałam jak ten aktor sie nazywa Razz
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:      
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu


 Skocz do:   



Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)